Попросити допомоги експерта  
Проведення
громадської експертизи
крок за кроком
  НАШI IНСТРУКЦIЇ
  КОРИСНI МАТЕРIАЛИ
  ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТIВ
  ЗАКОНИ В ДОПОМОГУ
  ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР
ГРОМАДСЬКИХ
ЕКСПЕРТИЗ
  ДОСВIД IНШИХ
ЕКСПЕРТIВ
  ВIДПОВIДI НА
НАЙПОШИРЕНIШI
ЗАПИТАННЯ
Права та обов'язки
громадського експерта
Кориснi посилання
та сервiси
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> КОРИСНI МАТЕРIАЛИ

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

СТАТТІ

  1. Що таке громадська експертиза?
  2. Якими методами проводити експертизу?
  3. Як написати запит на проведення громадської експертизи?
  4. Як отримати інформацію від органу влади?
  5. Як оскаржити дії влади?
  6. Як підготувати експертний висновок?
  7. Непідприємницькі товариства і установи
  8. Правовий статус органів виконавчої влади
  9. Громадська експертиза, як одна з форм участі громадян у прийнятті політичних рішень
  10. Зловживання владою або службовим становищем

 


ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Основоположне право кожного
Партнерством інститутів громадянського суспільства на підтримку реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» був розроблений буклет «ОСНОВОПОЛОЖНЕ ПРАВО КОЖНОГО».
Дата завантаження: 30.05.2011
Завантажити файл: osnovopolozhne_pravo_kozhnoho.pdf завантажитиКороткий опис судових рішень за 2010 рік
Судові рішення стосуються проведення громадської експертизи органів влади, проблеми, які виникають (за результатами аналізу судової практики) та пропозиції
Дата завантаження: 21.03.2011
Завантажити файл: korotky_opys_sudovyh_rishen.doc завантажитиЗМІНИ НА КРАЩЕ ВЛАДУ – ЧЕРЕЗ ГРОМАДСЬКУ РАДУ
Ти хочеш розуміти, чим займається облдержадміністрація? Ти бажаєш реально впливати на рішення, які приймаються на рівні області? Ти готовий ділитися з посадовцями своїми ідеями щодо вирішення важливих суспільних проблем? На Тебе чекають громадські ради при органах виконавчої влади!!
Дата завантаження: 20.12.2010
Завантажити файл: bulleten.pdf завантажитиРЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення органами виконавчої влади системної роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики
Ці рекомендації розроблено відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950, для застосування центральними та місцевими органами виконавчої влади в процесі проведення роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики.
Дата завантаження: 08.10.2010
Завантажити файл: recomendatsii_dlya_ovv.pdf завантажитиЗапит на проведення громадської експертизи виконання "Програми підтримки національно-культурних товариств, етнічних громад Чернівецької області та української діаспори на 2007-2009 роки"

Дата завантаження: 06.07.2010
Завантажити файл: 181_BCVT_Zapyt_na_expertyzu.pdf завантажитиЕспертні пропозиції Буковинського центру виборчих технологій щодо "Програми підтримки національно-культурних товариств, етнічних громад Чернівецької області та української діаспори на 2007-2009 роки"

Дата завантаження: 06.07.2010
Завантажити файл: 181_BCET_Expertni_propozycii.pdf завантажитиГромадська експертиза діяльності органів виконавчої влади (теорія і практика)
В брошурі викладені теоретичні і практичні аспекти застосування постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976, якою було ухвалено «Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади». Громадська експертиза – це механізм, який дає можливість змінити ситуацію щодо доступу громадськості до інформації про роботу органів виконавчої влади та можливість органам громадянського суспільства пропонувати свої ідеї і бути почутими.
Дата завантаження: 05.07.2010
Завантажити файл: civicexpert_kvu.pdf завантажитиЗаходи Компаніївської районної державної адміністрації, спрямовані на реалізацію експертних пропозицій, наданих Компаніївською громадською організацією
Додатково: Пропозиції та рекомендації за результатами громадської експертизи виконання Компаніївською районною державною адміністрацією державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в частині проведення консультацій з громадськістю у 2009 році
Дата завантаження: 21.06.2010
Завантажити файл: pro_zahody_z_expert_propozytsij.pdf завантажитиРозпорядження голови Херсонської ОДА від 14.10.2009 №1246 "Про сприяння проведенню громадської експертизи діяльності обласної державної адімінстрації"

Дата завантаження: 06.06.2010
Завантажити файл: 159_rozporyadzhennya_1246.doc завантажитиЕкспертні пропозиції за результатами громадської експертизи діяльності Херсонської обласної державної адміністрації щодо утвердження гендерної рівності в області
Текст експертних пропзицій, що був надісланий Херсонській ОДА молодіжною організацією "Нова генерація" (м.Херсон)
Дата завантаження: 06.06.2010
Завантажити файл: 159_expert_proposal.pdf завантажитиГромадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: крок за кроком
У книзі наведено методичні рекомендації щодо планування і проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади відповідно до Постанови КМУ № 976 від 05.11.2008 р. Подано приклади типових документів (запити, звернення, скарги, позовні заяви). Буде корисною для організацій громадянського суспільства, які планують провести громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади.
Дата завантаження: 05.07.2010
Завантажити файл: ge_krok_za_krokom_-_ucipr_2010.pdf завантажитиГромадська експертиза діяльності органів виконавчої влади в Україні: організація та проведення
У практичному посібнику висвітлено інституційні та організаційні складові громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, концептуальні положення, методологічні підходи, а також проаналізовано існуючий вітчизняний досвід проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих державних адміністрацій Дніпропетровської області. Наведено практичні рекомендації та алгоритм проведення громадської експертизи, приклади запитів на проведення громадської експертизи, звітів та рекомендацій органам виконавчої влади за її результатами.
Дата завантаження: 05.07.2010
Завантажити файл: 141_DCECRP_POSIB.pdf завантажити
Підписатися на:
Логін:
Пароль:   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”