Попросити допомоги експерта  
Кроки експертизи:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12. Знайомимося з результатами врахування на сайті органу чи у ЗМІ
 
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> Експертиза -> Крок 12 : Знайомимося з результатами врахування на сайті органу чи у ЗМІ

Знайомимося з результатами врахування на сайті органу чи у ЗМІ

    Орган виконавчої влади, діяльність якого було піддано громадській експертизі, у десятиденний термін з моменту розгляду Ваших пропозицій має письмово поінформувати Вас про результати цього розгляду і одночасно розмістити відповідну інформацію у засобах масової інформації та (або) на власному веб-сайті (пункт 7 Порядку).
    Окрім того, орган влади в обов’язковому порядку надсилає Секретаріату Кабінету Міністрів інформацію про стан та результати проведених громадських експертиз. Секретаріат КМУ розміщує дані на урядовому сайті «Громадянське суспільство і влада» в тематичній рубриці «Електронний реєстр громадських експертиз»

    Увага! Відповідь органу влади має бути вмотивованою. А значить передбачати опис результатів розгляду підготовлених Вами експертних пропозицій, а також заходів, що були вжиті за результатами розгляду.
    У випадку, якщо Ви не погоджуєтеся зі змістом наданої Вам відповіді, Ви можете опротестувати її зміст у передбаченому законом порядку.

    І на останок. Просимо Вас У випадку, якщо посадові особи органу виконавчої влади, діяльність якого була піддана Вами громадській експертизі, не зацікавлені у врахуванні Ваших рекомендацій, цілком вірогідно, що відповідь цього органу стане лише набором правильних фраз і постулатів, які не вирішують по суті піднятого Вами питання. Тому будьте готовими активно вимагати реального врахування ваших пропозицій.

Робоча форма та форма зворотнього зв'язку доступні лише зареєстровним користувачам

Підписатися на:
Логін:
Пароль:


   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”