Попросити допомоги експерта  
Кроки експертизи:

 
 
 
 
5. Формуємо групу експертів по проведенню ГЕ
 
 
 
 
 
 
 
 
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> Експертиза -> Крок 5 : Формуємо групу експертів по проведенню ГЕ

Формуємо групу експертів по проведенню ГЕ

   Коли ви визначилися з метою і предметом громадської експертизи, та перейшли до етапу планування методології здійснення експертизи, саме час визначити фахівців, які потрібні для її якісного проведення. Предметом громадської експертизи може бути перевірка виконання плану по освітленню вулиць мікрорайону. Для того щоб перевірити наявність ліхтарів і справність ламп не потрібні спеціальні знання. Однак якщо Ви вирішили оцінити ефективність виконання і доцільність заходів, наприклад, Державної програми по боротьбі з туберкульозом, вам обов’язково доведеться запросити до роботи в експертній групі, зокрема, професійних медиків з відповідною кваліфікацією.
   Залучення фахівців на етапі планування експертизи дасть можливість обрати вірні методи аналізу та визначити ефективну методологію дослідження. Такі експерти можуть бути залучені з інших ОГС, наукових установ, вузів, бізнесу. Постанова КМУ №976 не вимагає щоб експерти мали відношення до інституту громадянського суспільства, який ініціює експертизу.
   Громадську експертизу може здійснювати як одна особа, так і експертна група. Бажано вказати імена і кваліфікацію всіх експертів що будуть здійснювати експертизу в офіційному запиті на проведення експертизи. Також доцільно в експертних пропозиціях за результатами експертизи, вказати імена експертів що здійснювали експертизу.

Робоча форма та форма зворотнього зв'язку доступні лише зареєстровним користувачам

Підписатися на:
Логін:
Пароль:


   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”