Попросити допомоги експерта  
Проведення
громадської експертизи
крок за кроком
  НАШI IНСТРУКЦIЇ
  КОРИСНI МАТЕРIАЛИ
  ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТIВ
  ЗАКОНИ В ДОПОМОГУ
  ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР
ГРОМАДСЬКИХ
ЕКСПЕРТИЗ
  ДОСВIД IНШИХ
ЕКСПЕРТIВ
  ВIДПОВIДI НА
НАЙПОШИРЕНIШI
ЗАПИТАННЯ
Права та обов'язки
громадського експерта
Кориснi посилання
та сервiси
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> КОНСУЛЬТАНТ ПОРТАЛУ - ТЕТЯНА ЯЦКІВ

КОНСУЛЬТАНТ ПОРТАЛУ - ТЕТЯНА ЯЦКІВ

ТЕТЯНА ЯЦКІВ

Фото Тетяни Яцків

Логін на сайті: tetyana yaskiv (написати листа)

Тел.: 097 443 42 33, (032) 252 75 80

E-mail: info_at_lawngo.net

Організація: керівник програми правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури

Сфери консультування:

  • участь громадян у формуванні та реалізації державної політики (правові питання реалізації інструментів громадської участі);
  • участь громадян у формуванні та прийнятті, контролі за реалізацію рішень у громадах (місцевий референдум, громадські слухання, місцеві ініціативи та інші інструменти);
  • доступ до публічної інформації;
  • правове середовище для розвитку громадянського суспільства;
  • посилення ролі студентського самоврядування, молодіжних та дитячих громадських рухів;
  • реформування соціальної системи;
  • громадська антикорупційна експертиза;
  • покращення системи захисту та охорони Прав Людини.

Коротка біографічна довідка

Юридичні консультації для громадських, благодійних, релігійних організацій, профспілок, громадських ініціатив (весь комплекс правових питань – від статутної діяльності до оскарження дій органів влади та місцевого самоврядування у захисті інтересів цільових груп НУО).

Ініціатор та керівник програми правової підтримки організацій. Протягом останніх трьох років програма надає правові консультації різним видами організацій та ініціативам, у тому числі щодо застосування інструментів громадської участі, здійснює моніторинг порушення прав організацій, бере участь у експертизі та просуванні правових можливостей організацій, готує та поширює інформаційні матеріали, у разі потреби здійснює представництво та захист прав організацій у судах та інших органах влади (більше інформації на порталі «Юрист НГО» www.lawngo.net). Автор та співавтор матеріалів: «Державна реєстрація громадських, благодійних, релігійних організацій, професійних спілок: від А до Я», «Польові дослідження реалізації та захисту прав молоді на інформацію про молодіжні програми та їх фінансування», «Легалізація та реєстрація громадських, благодійних організацій, інших організацій у сфері місцевого розвитку», “Судовий захист прав громадян», «Самозахист від корупції», «Юридичні аспекти створення та діяльності професійних спілок журналістів”, „Юридичні механізми захисту трудових прав журналістів”, «Реформування пільг та привілеїв в Україні», „Теорія і практика студентського самоврядування”, «Участь органів студентського самоврядування та їхніх об’єднань у формуванні та реалізації освітньої та молодіжної політики», автор журналістських матеріалів на тему розвитку громадянського суспільства. Є фундатором Комітету підтримки студентського самоврядування та інших організацій підтримки студентських, молодіжних рухів. Бере активну участь у різних ініціативах громадських організацій як експерт, у сферах, які визначені як питання можливої експертизи.

 

 до списку консультантів


Підписатися на:
Логін:
Пароль:


   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”