Попросити допомоги експерта  
Проведення
громадської експертизи
крок за кроком
  НАШI IНСТРУКЦIЇ
  КОРИСНI МАТЕРIАЛИ
  ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТIВ
  ЗАКОНИ В ДОПОМОГУ
  ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР
ГРОМАДСЬКИХ
ЕКСПЕРТИЗ
  ДОСВIД IНШИХ
ЕКСПЕРТIВ
  ВIДПОВIДI НА
НАЙПОШИРЕНIШI
ЗАПИТАННЯ
Права та обов'язки
громадського експерта
Кориснi посилання
та сервiси
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> Реєстр владних зловиживань -> Заступника начальника Львівської митниці взяли на хабарі

Заступника начальника Львівської митниці взяли на хабарі

Регіон:
Орган виконавчої влади:
Відповідальні особи: Заступник начальника Львівської митниці

1 лютого, близько 12-ї години, в офіс Львівської митниці, що на вулиці Костюшка,1, увійшли кілька чоловіків у цивільному. Впевненими кроками вони попрямували до кабінету заступника начальника Львівської митниці, де у цю мить, окрім власниці кабінету, перебував якийсь підприємець. Приблизно через годину ті ж люди вивели з кабінету в кайданках заступника голови Львівської митниці Клавдію Кутикіну.

Співробітники СБУ затримали заступника начальника Львівської митниці під час отримання хабара в розмірі семи тисяч доларів, — повідомила прес-служба УСБУ у Львівській області. – Вказану «винагороду» посадовець вимагала і отримала від приватного підприємця – за сприяння в оформленні імпортованих товарів за заниженою митною вартістю».

17 січня в офісі Львівської митниці відбувалася нарада щодо підсумків роботи митниці у 2010 році, участь у якій взяли губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк і заступник голови Держмитслужби Ігор Тимофєєв. Звітувати перед високим керівництвом того дня доручили Кутикіній. Намагаючись виправдати недовиконання плану бюджетних надходжень, Кутикіна довго перелічувала негативні економічні фактори, що призвели до скорочення зовнішньоекономічних операцій на Львівщині. Та столичний начальник перебив її словами: «Ви говорите про макроекономічні причини невиконання плану, а слід більше уваги звернути на роботу підрозділів. Зокрема, на боротьбу з корупцією в цих підрозділах». Як у воду дивився...

Серйозні кадрові чистки на Львівській митниці почалися у червні минулого року, коли цю структуру очолив Роман Микитюк. Незабаром з підрозділів Львівської митниці «за порушення присяги» звільнили 55 працівників. Проти багатьох із них незабаром порушили кримінальні справи. Викрити корупційні схеми на західному кордоні працівникам внутрішньої безпеки Держмитслужби допомогли польські колеги. Вони постійно повідомляли про те, що стільки-то мікроавтобусів з такою-то кількістю товарів пройшли через польський «червоний коридор». Та на українську сторону ці мікроавтобуси чомусь «не прибували» або ж прибували «порожніми».

Затримання заступника начальника Львівської митниці обіцяє бути не останнім «сюрпризом». У прес-службі УСБУ у Львівській області «ВЗ» повідомили, що співробітники СБУ за сприяння колег із внутрішньої безпеки Держмитслужби викрили механізм стягнення хабарів з керівників митних постів Львівської митниці. Кому йшла зібрана на митних постах «каса», стане відомо після чергового затримання.

Прикріплене відео

Джерело: УНІАН

Читайте також


Підписатися на:
Логін:
Пароль:
   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”