Попросити допомоги експерта  
Проведення
громадської експертизи
крок за кроком
  НАШI IНСТРУКЦIЇ
  КОРИСНI МАТЕРIАЛИ
  ПРИКЛАДИ ДОКУМЕНТIВ
  ЗАКОНИ В ДОПОМОГУ
  ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР
ГРОМАДСЬКИХ
ЕКСПЕРТИЗ
  ДОСВIД IНШИХ
ЕКСПЕРТIВ
  ВIДПОВIДI НА
НАЙПОШИРЕНIШI
ЗАПИТАННЯ
Права та обов'язки
громадського експерта
Кориснi посилання
та сервiси
На головну

Якими методами
проводити експертизу?
Як отримати iнформацiю
вiд органу влади?
Як пiдготувати
експертний висновок?
Як оскаржити
дii влади?
Як написати запит на
проведення експертизи?
Реєстр владних
зловживань

Головна -> Реєстр владних зловиживань -> Вимагання органом влади Статуту громадської організації - ініціатора експертизи

Вимагання органом влади Статуту громадської організації - ініціатора експертизи

Регіон:
Відповідальні особи: О.М. Котенко - заступник голови Покровської районної державної адміністрації

Слід зауважити, що в Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади наведено виключний перелік інформації, який має подати інститут громадянського суспільства для проведення громадської експертизи. Вимагання іншої або додаткової інформації з боку органу виконавчої влади є безпідставним. Разом з тим у відповідь на запит Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» від Покровської районної державної адміністрації (за підписом заступника голови райдержадміністрації О.М. Котенка) надійшов лист, у якому зазначалося:
«З метою позитивного вирішення порушених у Вашому запиті питань щодо проведення громадської експертизи діяльності органу виконавчої влади, Покровська райдержадміністрація просить надіслати на електронну адресу ([email protected]) Статут Вашої громадської організації». У наданні Покровській районній державній адміністрації Статуту Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» було відмовлено на підставі відсутності обов’язку інститутів громадянського суспільства подавати документи, які не наведені у п. 3 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади. Також наголошувалося на відсутності в Покровської районної державної адміністрації законних підстав вимагати Статут Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», а тим більше ставити питання проведення громадської експертизи регуляторної діяльності цієї місцевої державної адміністрації в залежність від виконання незаконної вимоги.
 

Джерело: Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики

Читайте також


Підписатися на:
Логін:
Пароль:
   
Головна  | Новини  | Про проект  | Ми в соцмережах  | Контакти  | Мапа  | RSS
 


Ідея створення порталу належить коаліції неурядових організацій в складі Творчого об’єднання “ТОРО” (О. Хмара), Українського незалежного центру політичних досліджень (М. Лациба) та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” (О. Орловський)
© Творче об’єднання “ТОРО” 2009-2016 Створено за підтримки “Міжнародного фонду “Відродження”